Még a Trianon előtti időkből maradt fenn, és teljesen működőképes az egykori remízben álló Ganz motorkocsi, Aradtól húsz kilométerre.
Első évadjának befejező epizódjához ért a Gehilio’s Garage videócsatorna Magyarok a világ körül sorozata, amelynek korábbi részeiben Szerbiában és Boszniában kiállított, pusztuló vagy éppen máig dolgozó járműveket, például gőzmozdonyokat és traktorokat lehetett megismerni. Ezek közös vonása, hogy magyar gyártásúak, és ugyanez igaz a mostani részben bemutatott, a budapesti Ganz és Társa Danubius Művekben készített villamosra is, ám ezt nem külföldre exportálták, hanem mindvégig a történelmi Magyarországon „szolgált”. Ám Trianon után átkerült egy másik országba, mágpedig Romániába.
A keskeny nyomtávú motorkocsi egy faluban, az Arad és Lippa közötti Gyorokon található remízben (ma múzeumban) áll, ott volt ugyanis a központja az Arad-Hegyaljai Motorosított Vasútnak, mely 1906-os alapítása után a mai modern tram-train elődjeként településközi villamosként működött. Az egykori kocsiszín és áramátalakító épületében villamosmúzeumot alakítottak ki. A „zöld nyíl” becenevű hegyaljai járat vonalát 1912-ben villamosították. Tavaly nyárig jártak a villamoskocsik Arad és Gyorok között, az aradi villamoshálózat részeként, ám ekkor az aradi és a megyei önkormányzat közös pályázat révén nagyszabású felújítási munkálatokba kezdett, aminek során kicserélik a villamossíneket és a felsővezetékeket is, továbbá felújítják a megállókat. A munkálatok előreláthatólag három évet vesznek igénybe. Emiatt a Hegyalja tér (Arad)–Mikelaka–Öthalom–Mondorlak–Maroscsicsér–Szabadhely–Gyorok útvonalon a villamosok helyett pótlóbuszok szállítják az utasokat. A buszok a villamosmegállók közelében veszik fel az utasaikat.
A hțromfélezer ember lakta Gyorok községben (Ghioroc), ami mára összeépült a beosztott Aradkövi (Cuvin) és Ménes (Miniș) falvakkal, csak tíz százaléknyi magyarság él.
