A normalitás jegyében vonultak utcára a patrióták

A hazafias influenszerek a kártékony, felforgató és provokatív genderpropaganda tobzódása ellen hirdettek felvonulást Budapesten, ahol tegnap a szexuális deviánsok és egyéb elfajzottak is felvonultak a másság és a büszkeség jegyében, az új magyar balliberális kormányzat és a brüsszeli bürokrácia támogatásával.

Szálljunk szembe együtt békésen, törvényesen a migrációs paktum végrehajtásával és a tavalyi alaptörvényi-jogszabályi tiltás ellenére önkényesen megint megengedett, utcáinkra ömlő, kártékony, felforgató és provokatív genderpropaganda tobzódásával! – hirdettek gyülekezőt hazafias szervezetek szombat délután fél ötre a Kodály köröndre. A hazaszeretet és a normalitás jegyében jobboldali, nemzeti érzelmű influenszerek által szervezett tiltakozó menet a Kossuth térre vonult.

Három hete, június 5-én már utcára mentek a magyar patrióták, akkor a békés vonulásos tüntetést az európai uniós migrációs paktum ellen szervezték meg.  A demonstrálók akkor is Kodály köröndön gyülekeztek, majd az Andrássy úton és a Bajcsy-Zsilinszky úton vonultak a Kossuth térre, a parlament épületéhez.

A szervezők ezúttal hangsúlyozták, hogy a rendezvény pártpolitikától mentes, és a hazáját szerető minden olyan honfitársra számítanak, aki egyetért azzal, hogy „hazánk nem lehet a tömeges migráció céltáblája”. Az eseményt ismert jobboldali influenszerek szervezték, akik a nemzeti összefogás fontosságát emelték ki.

Total
0
Megosztás
Előző hír

Kánikula: forgalomkorlátozások – felébredt a minisztérium is

Következő hír

Sírkő ütött agyon egy gyermeket Erdélyben

Related Posts
Total
0
Megosztás